طراحی و تنظیم قرارداد حرفه‌ای

تنظیم انواع قراردادهای حقوقی نکات ریز و تعهدات مختلفی را شامل می‌شود. تنظیم قرارداد حرفه ای از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی جلوگیری می‌کند. تیم حقوقی دادمهر امید دارای تجربه‌ای گسترده در تنظیم قراردادهای تخصصی می باشد.

شروع قیمت از 20000 تومان

دسته‌بندی قراردادها

شما می توانید هر نوع قراردادی را که مدنظر دارید به ما سفارش دهید و متخصصین دادمهر امید در سریع ترین زمان ممکن برای شما آماده می کنند

مراحل درخواست تنظیم قرارداد

تنظیم قرارداد
تنظیم قرارداد

فرم درخواست تنظیم قرارداد

همچنین می توانید از فرم زیر نیز برای ارسال درخواست موردنیاز خود برای موسسه جهت تنظیم قرارداد استفاده کنید.


تنظیم قرارداد حقوقی

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

قبل از هر اقدامی می توانید از طریق تماس با شماره زیر و یا در واتساپ و تلگرام سوالات خود را بپرسید

09211707712

سوالات متداول

مدت زمان تنظیم قرارداد چقدر است؟

در قسمت تنظیم انواع قرارداد با دو تیپ متفاوت قراردادهای آماده و تخصصی رو به رو هستیم.مدت زمان تنظیم قرارداد آماده کمتر از 24 ساعت می باشد اما قراردادهای تخصصی نیاز به مدت زمان بیشتری دارد.

تفاوت قرارداد آماده با قرارداد ویژه چیست؟

قرارداد آماده تیپی از قرارداد می باشد که به صورت عمومی بوده و پس از تماس با شما تنها مشخصات در آن نوشته می شود.اما قرارداد ویژه به صورت تخصصی توسط وکلای مجرب پایه یک دادگستری موسسه و به صورت منحصر برای شما تنظیم می گردد.

انواع قراردادهایی که توسط موسسه تنظیم می گردد؟

 قراردادهای خرید و فروش، مشارکت،کار،اجاره،پیمانکاری و عمرانی، خدمات،استارتاپ ها و کسب و کارهای اینترنتی ، فرهنگی و … اما شما می توانید هر قراردادی که مد نظرتان است را درخواست دهید.

هزینه تنظیم قرارداد چقدر می باشد؟

تنظیم انواع قرارداد بسته به نوع آن (قراردادهای آماده یا ویژه) دارای هزینه متفاوتی می باشد.اما شروع قیمت یک قرارداد از مبلغ 20000 تومان است.